Aziziye hakkimizda
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Milli Eğitim Temel Kanunlarında belirtilen,Milli Eğitim genel amaçları çerçevesinde öğrencilerimizeöğrencilerimizi;Bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, Bilim ve teknolojinin imkanlarından yararlanabilen, İnsan haklarına ve evrensel hukuk  kurallarına saygılı, Milli ve manevi değerlerimizi benimseyen,Topluma faydalı bir fert olma bilincine ulaşmış bireyler olarak bir üst yönetime hazırlayan ortam ve imkanları sağlayarak Özel okullar arasında tercih edilen, nitelikli, ideal sayıda öğrencinin yararlandığı bir kurum olmaktadır.


Vizyonumuz
Bütün çalışmalarımızın odağı öğrencilerimizdir.Biz, öğrencilerimiz var olduğu için varız. Biz öğrencilerimize saygı duyar, değer verir ve onları destekleriz. Biz, sevgi dolu hoşgörülü ve anlayışlıyız. Biz, yönetici-öğretmen-öğrenci-aile ortamında güven ortamı oluştururuz.
Biz, her bireyin farklı özellikler taşıdığını ve bu farklılıkların birer zenginlik kaynagı olduğuna inanırız.

Biz, rakip olarak kendimizi görürüz; azimli ve kararlıyız. Viz ,yüce milletimiz ve insanlık aleminin sürekli değişen ve gelişen gereksinimlerine cevap vererek "fikri hür, vicdanı hür, ,irfanı hür nesiller" yetiştirmek için çalışırız.